Pavel1212

Popcorn z mikrovlnné trouby

Jak dlouho necháváte v mikrovlnce sáček s popcornem (pokud ho tedy kupujete)? Já mám na obalu uvedeno 2– 4 minuty.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Já ho tam nechávám 3–4 minuty. Podle toho jaký je výrobce, protože od každého se mi to nafoukne za jiný čas. :o)

Další odpovědi
Marky71

Většinou 3 min při výkonu mikrovlnky 800 W. Říkají, že se má vypnout, jakmile prodleva mezi jednotlivými prasknutími je delší než 3s…a funguje to:-)

Jakub

Tak dlouho, pokud slyšíš pukání. Jakmile přestane, okamžitě ven. Jinak to spálíš a mikrovlnka ti bude smrdět ještě měsíc.

panenka

mám to na 500 stupních a dělám to 2–4 minuty

nicasca

…já mikrovlnku zásadně nepoužívám,zne­hodnocuje potraviny,podle některých pramenů ji mimo jiné..(infravy­sílače,dálkové ovladače,mobilní telefony apod.)vyrobili ve spolupráci s američany ve Vegaský poušti mimozemské bytosti a má být předprojektem před dokončením očipování obyvatelstva,já si koupim popcorn za 8korun vysypu to na pár kapek olivového oleje a nemá to chybu…,