dust8

Připadají vám některé věci z vaší minulosti už směšné?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Ale ano, třeba cena nájemného, cena energii, dotovaná cena potravin, novomanželské půjčky a mnoho jiných, směšných věcí.

Další odpovědi
Kepler

No jistě, především vynálezy z oblasti elektroniky. Třeba supermoderní tranzistorová rádia, která uměla jen jedno jediné: poslouchat několik stanic v otřesné kvalitě a s otřesným obsahem. Velmi populární byla stanice Hvězda a jejich hlášení o stavu vody na českých tocích.

marci1

Retro účesy, ha ha ha: 🙂
https://www.re­flex.cz/galeri­e/fotogalerie/43213/ga­lerie-nejotresnejcich-retro-ucesu-jaky-byl-ten-vas?foto=0

Rokio

Dříve nebyly povinné reflexní pásky a bylo tak více nehod. Dnes je tento problém už minulostí.

Tw!st

Většina z nich.

Kajoch

Např.hřeben a třeba šrajtofle v zadní kapse u kalhot některých jedinců…

led

To, čo sa nám dnes zdá smiešne, tvorilo náš život.
Ako sme boli radi malým, na kolene robeným rádiám, kryštálkam s možnosťou chytania rozhlasového vysielania a dnes sa nám zdajú smiešné a snažíme sa mať tie najmodernejšie elektronické mašinky aj keď ich funkcie všetky nevyužijeme ale sme IN a COOL… aj keď sa nám smejú.
Oblečenie a účesy, podľa podpultových zahraničných časopisov,sme sa snažili podobať idolom Západu, že sa nám to nehodilo a boli sme smiešne… ale boli sme moderné! Dnes sa na našej vtedy snaživej blbosti smejeme a napodobňujeme dnešné idoly, aby sme boli rovnako smiešne ako vtedy ha ha ha: 🙂

Minulosti sa smeje len ten, kto si neváži súčasnosť. Bez minulosti by nebola súčasnosť.

Mc Merkurion

@Rokio: … pásky dřív nebyly potřeba, jelikož těch aut nebylo tolik co dnes, se podívej na starý fotky dálnice, člověk mohl hrát v klidu na silnici fotbal …