Avatar uživatele
Autista

Připadá vám, že v televizi je čím dál tím více reklam, nebo se mi to jen zdá?

Nechci zas jako rejpat, možná jsem telku nezapnul už dlouho, a tak mi to přijde dlouhý čekání, nějak jsem to neměřil a ani nechci, proto se ptám, přijde mi, že reklamy co pouští jsou mnohdy delší než ten kus filmu/seriálu, co pustí než začnou jiné reklamy, nechci nic říkat, ale nemyslim si, že jsem kdy dřív jsem měl tenhle pocit.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, aliendrone před 1552 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Je tam víc a víc reklam

Proto jsem přešel na interfernetovou TV, kde sice reklamy vystřihnout nemůžu, ale můžu těch 5 – 10 minut přeskočit, nebo si přepnout na jiný z těch 160 programů.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Všechny houby co najdeš nemusíš ochutnávat

Připadá mi, že v televizi bylo už kdysi čím dál větší hovno a tak jsem se jí dávno zbavil.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Je tam víc a víc reklam

Ano reklam je více a jsou delší. Bývaly 5 minut, dnes i 10 minut. A to vše v tichém souhlasu RRTV. Dá se to velice snadno zjistit. Když někdy vystřihuji reklamu z filmu pomocí VideoRedo TV Suite. Tam se přesně zobrazí délka jednotlivých reklamních bloků. Tento program dokáže vystřihnout reklamu naprosto přesně. Více reklam vkládá do pořadů třeba Nova, než Prima.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Jiné - odpověď (obšlehnout něco od někoho bez zeptání nebo udání čehokoliv) :3

Reklam je stejně – 24 hodin denně. Akorát jsou občas přerušené jiným programme a to přerušení je stále kratší.

Upravil/a: Arne1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Není tam víc reklam než třeba před 10 lety

Spíš jak přepínáš programy, tak každá stanice, na kterou přepneš, protože na té, co sleduješ začal blok reklam zrovna taky dává blok reklam. Tak asi proto… V rádiu se děje to samý… Odpípaj celou, začnou zprávy.. Tak ladím ladím… a kua… ony zprávy snad všady. Je to dáno zákonem, který stanoví, na jakou dobu smí přijít blok reklam… A vtip je v tom, že (a teď mě neber za číslo), jeden blok reklam může TV odvysílat na dvacet minut pořadu. Jen se nikde nepíše, jestli na začátku těch dvaceti minut, neb o na konci. Tak se snadno stane, že zatímco jeden blok reklam je odvysílán na konci dvacetiminutovky, další na začátku následující dvacetiminutovky. Takže mezi dvěma bloky reklam můžou být třeba jen tři minuty pořadu. A tak vniká efekt obrovského množství reklam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Je tam víc a víc reklam

Je. A kdyby jenom reklam. Samé sponzorské hlášky: „Tento pořad sponzoruje xyz“. TV sleduji minimálně (v rámci zachování duševního zdraví). Jinak u reklamy vypínám zvuk a jdu se občerstvit něčím mňankózním. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Jiné - odpověď (obšlehnout něco od někoho bez zeptání nebo udání čehokoliv) :3

Už je to nějaký pátek co jsem pochopil, že TV je pouze pro tupce, kteří nezvládnou skilly základních operací s PC (jako je klik, dvojklik a podobně náročné výkony). Dokud jsem ale ten krám měl, tak mi to tak připadalo. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jepik

Je tam víc a víc reklam

Už mě s to nebaví, stále mě reklamy přerušují nějakými pořady a filmy ?!?!?!

Upravil/a: jepik

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Jiné - odpověď (obšlehnout něco od někoho bez zeptání nebo udání čehokoliv) :3

Vy ste nikdo nepochopili, že televízne reklamy svojou pravidelnosťou a dĺžkou sú ako časomiera, náhrada zvonov odbíjajúcich čas, kedy máte poľaviť v práci a zaoberať sa čímsi prospešným pre svoje telo a ducha.
Jednoducho počas reklamnej prestávky (napríklad u nemenovanej distribučnej spoločnosti UPC, ktorá reklamy vysiela zásadne v inom jazyku, než je váš) sa venujte svojmu zdraviu a štúdiu cudzích jazykov .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

A mě reklamy zase vyhovujou. Jd se vychc… udělat si kafe, nalejt si paňáka…

před 1552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Ty trávíš třetinu vysílacího času takovými živočišnými záležitostmi? A po té době si ještě vzpomeneš o čem to bylo?

před 1552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

… někdy… 😁

před 1552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Edison>>> A neřeší to timeshifting? Já bych tedy v případě potřeby rozhodně nečekal na reklamní blok, jakkoliv by čekání bylo sebekratší. ;) :)

před 1551 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Nečekám, využívám příležitostí. Nad TS jsem uvažoval, bedna to umí… ale nějak jsem asi nedospěl, neboco… z nějakýho technickýho důvodu se mi nechce se tím zaobírat.

před 1551 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek