Autista

Připadá vám, že v televizi je čím dál tím více reklam, nebo se mi to jen zdá?

Nechci zas jako rejpat, možná jsem telku nezapnul už dlouho, a tak mi to přijde dlouhý čekání, nějak jsem to neměřil a ani nechci, proto se ptám, přijde mi, že reklamy co pouští jsou mnohdy delší než ten kus filmu/seriálu, co pustí než začnou jiné reklamy, nechci nic říkat, ale nemyslim si, že jsem kdy dřív jsem měl tenhle pocit.

Nejlepší odpověď
Kepler

Je tam víc a víc reklam

Proto jsem přešel na interfernetovou TV, kde sice reklamy vystřihnout nemůžu, ale můžu těch 5 – 10 minut přeskočit, nebo si přepnout na jiný z těch 160 programů.

Další odpovědi
zjentek

Všechny houby co najdeš nemusíš ochutnávat

Připadá mi, že v televizi bylo už kdysi čím dál větší hovno a tak jsem se jí dávno zbavil.

elkon

Je tam víc a víc reklam

Ano reklam je více a jsou delší. Bývaly 5 minut, dnes i 10 minut. A to vše v tichém souhlasu RRTV. Dá se to velice snadno zjistit. Když někdy vystřihuji reklamu z filmu pomocí VideoRedo TV Suite. Tam se přesně zobrazí délka jednotlivých reklamních bloků. Tento program dokáže vystřihnout reklamu naprosto přesně. Více reklam vkládá do pořadů třeba Nova, než Prima.

Arne1

Jiné - odpověď (obšlehnout něco od někoho bez zeptání nebo udání čehokoliv) :3

Reklam je stejně – 24 hodin denně. Akorát jsou občas přerušené jiným programme a to přerušení je stále kratší.

Edison

Není tam víc reklam než třeba před 10 lety

Spíš jak přepínáš programy, tak každá stanice, na kterou přepneš, protože na té, co sleduješ začal blok reklam zrovna taky dává blok reklam. Tak asi proto… V rádiu se děje to samý… Odpípaj celou, začnou zprávy.. Tak ladím ladím… a kua… ony zprávy snad všady. Je to dáno zákonem, který stanoví, na jakou dobu smí přijít blok reklam… A vtip je v tom, že (a teď mě neber za číslo), jeden blok reklam může TV odvysílat na dvacet minut pořadu. Jen se nikde nepíše, jestli na začátku těch dvaceti minut, neb o na konci. Tak se snadno stane, že zatímco jeden blok reklam je odvysílán na konci dvacetiminutovky, další na začátku následující dvacetiminutovky. Takže mezi dvěma bloky reklam můžou být třeba jen tři minuty pořadu. A tak vniká efekt obrovského množství reklam.

marci1

Je tam víc a víc reklam

Je. A kdyby jenom reklam. Samé sponzorské hlášky: „Tento pořad sponzoruje xyz“. TV sleduji minimálně (v rámci zachování duševního zdraví). Jinak u reklamy vypínám zvuk a jdu se občerstvit něčím mňankózním. 🙂

aliendrone

Jiné - odpověď (obšlehnout něco od někoho bez zeptání nebo udání čehokoliv) :3

Už je to nějaký pátek co jsem pochopil, že TV je pouze pro tupce, kteří nezvládnou skilly základních operací s PC (jako je klik, dvojklik a podobně náročné výkony). Dokud jsem ale ten krám měl, tak mi to tak připadalo. :)

jepik

Je tam víc a víc reklam

Už mě s to nebaví, stále mě reklamy přerušují nějakými pořady a filmy ?!?!?!

led

Jiné - odpověď (obšlehnout něco od někoho bez zeptání nebo udání čehokoliv) :3

Vy ste nikdo nepochopili, že televízne reklamy svojou pravidelnosťou a dĺžkou sú ako časomiera, náhrada zvonov odbíjajúcich čas, kedy máte poľaviť v práci a zaoberať sa čímsi prospešným pre svoje telo a ducha.
Jednoducho počas reklamnej prestávky (napríklad u nemenovanej distribučnej spoločnosti UPC, ktorá reklamy vysiela zásadne v inom jazyku, než je váš) sa venujte svojmu zdraviu a štúdiu cudzích jazykov .

Edison

A mě reklamy zase vyhovujou. Jd se vychc… udělat si kafe, nalejt si paňáka…

Kepler

Ty trávíš třetinu vysílacího času takovými živočišnými záležitostmi? A po té době si ještě vzpomeneš o čem to bylo?

Edison

… někdy… 😁

aliendrone

Edison>>> A neřeší to timeshifting? Já bych tedy v případě potřeby rozhodně nečekal na reklamní blok, jakkoliv by čekání bylo sebekratší. ;) :)

Edison

Nečekám, využívám příležitostí. Nad TS jsem uvažoval, bedna to umí… ale nějak jsem asi nedospěl, neboco… z nějakýho technickýho důvodu se mi nechce se tím zaobírat.