maniak353

Jaký je princip luštění křížovky se symboly?

Mohl by někdo poradit, jak luštit křížovku, ve které se za symboly dosazují písmena? Děkuji

Odpovědi
JájsemRaibek

Nevím o jaký druh křížovky se jedná, ale mohou to být dva způsoby luštění.

  1. nakreslený autíčko na 4 políčka, doplním AUTO.
  2. uvedené nějaká opakující se symboly, mohu říct, že jde o šifru.

např. 1=A, 2=B atd., takže slovo auto bude jako symbol 1,20,19,15. Ale symboly 1,20,19,1 již značí AUTA. Jde o to zjistit, které symboly se opakují a podle toho dosazovat písmena.