Avatar uživatele
Ondrik

Přilepení zrcadla na obklad

Potřeboval bych v koupelně přidělat zrcadlo, místo vrtání bych ho chtěl přilepit, je to dobrá volba? Jak bych měl postupovat a jaký kvalitní lepidlo koupit?

Zajímavá 0 před 809 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Na to se nepoužívá lepidlo, ale oboustranná lepící páska. Např. něco takového. https://www.slep­to.cz/oboustran­ne-lepici-pasky-3m?gclid=CjwK­CAiA6Y2QBhAtE­iwAGHybPbnFDVpv5A­COL-tUT5q-kI0hPZo9a8i7C­wHVbZbecTwptkYP­zW3JbBoCPRUQAv­D_BwE

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
paul1

Moná by byl dobrý i silikonvý tmel. Vyrovná nepřesnosti povrchu a odolává vodě. Nejlépe tmel průsvitný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

paul: Proč by ten tmel měl být průsvitný?

Avatar uživatele
Ondrik

Zrcadlo bych přilepil na hladké obklady co jsou na stěně. Potřebuju něco co je odolný i proti vlhkosti. Čekal bych tip na konkrétní lepidlo. Ta páska se mi moc nezdá, možná na něco co má pár gramů ale u zrcadla..

Avatar uživatele
Viktorie II.

Pepo, to je asi tím, že nenapsal kouzelnou formulku: 3 vteřiny!😂

Avatar uživatele
elkon

Viktorko, ty se drž vařečky, jestli víš co to je. Ty to nenajdeš ani za pět minut. Jinak bys tu nepsala ty tvé chytrosti. Na hladké podklady se kvalitní oboustranné pásky používají běžně.

Avatar uživatele
Viktorie II.

Nedávno jsi psal, elkone, že mne budeš ignorovat, ale nedá ti to, viď?
Ale z druhé stránky mne musíš mít rád, jinak bys mne neoslovoval familiárně.😘

Avatar uživatele
elkon

Viktorko (i když nevěřím, že se tak jmenuješ), to víš že tě mám rád. Pozval bych tě i na večeři.

Avatar uživatele
Pepa25

Zrcadla se samozřejmě lepí, ale záleží na podkladu … Mám zrcadlo přímo na stěně a na dvířkách a každé je pochopitelně lepené jinak … Hlavně proboha nedejte na elkona a nepoužijte lepící pásku!

Avatar uživatele
elkon

Pepo, lepící pásku používají i firmy, které to lepí.

Avatar uživatele
elkon

Samozřejmě je řeč o hladkém povrchu.

Nový příspěvek