Avatar uživatele
Lgee

Přijdete si jako normální lidé?

Ti z vás co mají hodně bodů, přijdete si jako něco víc, že jste něco takového dokázaly, nebo jako běžní lidé?

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap, da ny, Prostě já... před 992 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nevím, co považuješ za více bodů, ale bez ohledu a počet bodů zde, které mimochodem o ničem nevypovídají, si připadá jako běžný, tuctový člověk.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

Určitě si připadám jako běžný člověk, i když ocenění na „stříbrného“ mne potěšilo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Záleží na tom, kdo či co je podle vás normální

To, co jeden člověk považuje za normální, pro jiného je to nenormální. Je to subjektivní pocit, vy řešíte ve vztahu k Odpovědím.

Nikde není stanovená žádná norma, která ukazuje na to, kolik bodů může získat normální člověk. Je běžný člověk normální, nebo nenormální?

Myslím si, že na této stránce je otázku o normálnosti podružná. Opakluji, jde jen o váš subjektivní dojem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Příjdu si jako běžný člověk příští rok počítám že se stanu stříbrným medailistou ale nijak mě to neobohacuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Dodržuji zákony a někdy se chovám nad rámec etikety, takže rozhodně jsem minimálně průměr.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Až zde budu mít průměr „užitečnosti“ 93%, pak si snad přijdu jako „něco víc“ a teprve tehdy si TADY UŽIJETE! D; D;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Děkuji za optání, mám dojem, že jsem většinu svého života „normální člověk“ :) Tedy běžný vzorek.
Lidi obvykle nehodnotím (vědomosti, sociální postavení, finance, majetky). Přijímám, takové, jací jsou. Potěší mne, pokud mi něco „dají, obohatí“, inspirují nebo pobaví.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek