terezie.k

Přijde vám normální, že 8-leté děti už mají iPhone?

Asi úplně nechápu dnešní dobu…
Když vidím, jak malé děti vytáhnou z kapsy iPhone, přijde mi to jako úplná blbost, že rodiče už odmala děti takto rozmazlují. Jaký na to máte názor?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Tak pokud na to mají .-))) Každý má jinou životní úroveň a jiné priority.

Jde i o bezpečnost dítěte, pokud vytáhne na veřejnosti dítě něco cenného, může ho někde za rohem nějaký feťák okrást a třeba mu i ublížit.

Další odpovědi
anonym

ano, několik jsem jich viděl v autobude, nebyl to sice zrovna ajfon ale byl to samsung galaxy S4 :) no jo nedá se svítit, doba spěje do ztracena…

leporela22

Jo když vatáhnou tablet za 15 tisíc to je teprve moc.

mandat

Tak když jim to koupí… Nemluví z tebe závist?