Pače

prijde mi to nebo letos se tech krtincu na zahradach objevuje vic nez v loni?

mate naky figle jak se krtku zbavit?

Odpovědi
hanulka11

Tak zrovna včera jsem říkala, že tu nemáme vůbec žádné krtiny – loni to bylo strašné a ještě i letos na jaře.
Já sbírám krtince pěkně do kbelíku je to nejlepší zemina. Krtky nevyháním- pokud by mi ale ryly v záhonech ,tak bych asi ale taky zuřila.

anonym

Mám recept na krtky a je vilice účinný.
Sežeň někde silnostěnnou trubku o průměru asi 3cm, dlouhou 1 metr.
Najdi krtinec na zahradě, stouni si k tomu krtinci s trubkou v ruce a čekej.
Až krtek vystrčí hlavu, majzni ho tou trubkou po hlavě.

honza19hk

já se jich zbavuji tak že zajedu Tatrou ke krtinci a jelikož dost hulí černým dýmem, tak stačí vzít hadici nebo chráničku na kabely,jeden konec na vejfuk a druhý do díry v krtině. Pak jen neurtál a plnej plyn.Krtci buď vylezou nebo se udusí. Pokud nemáte Tatru stačí trabant eno jakýkoli jiný dvoutakt.