mosoj

Přijde bouře ? Venku 31,5oC 25 % vlhokost a od noci padá tlak dolů jako kámen.

Severní plzeňsko 17.7.2011, 16:11

Nejlepší odpověď
tom004

Určitě přijde.Jenom,mně je to houby platné.Vždy všechny zaspím.Krumlovsko – jih,27,9°C,vlhkost vzduchu 45%.

Další odpovědi
dědapetr

Počasí pro Brno. 29 °C Jasno Vlhkost vzduchu: 37% Mohlo by troch sprchnout.

pokazdejinak

je téměř 8h večer a v ČB se zvedá vítr a začíná pršet… snad to přežijem ve zdraví :)