Hifive

Priessnitzův obklad – bez nebo s igelitem??

Dobrý večer, od rána mě škrábe v krku, a tak jsem si před chvílí dala priessnitzův obklad s igelitem. Ale teď čtu, že někdo je pro, když se tam dá igelit, někdo říká, že ne. Ale já jsem pro, protože nevidím efekt v tom, když se tam nedá igelit. Jaký máte názor??

Nejlepší odpověď
venkovan

Když se s tím to léčením začelo, tak o igelitu nikdo nic nevěděl.
Ale není lepší kloktat vodku, slivovici apod,?

Další odpovědi
huxa

vždy dávám igelit

hanny 2

S igelitem!
Tady to je http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/priznicovy-obklad ..přesně popsané!