Neonka

Při odesílání balíku Na poštu musím uvést i mail příjemce, nebo stačí pouze číslo jeho mobilu ?

Nejlepší odpověď
marci1

Stačí číslo mobilu, pokud znáš email, můžeš ho uvést také. Důležité je jméno a příjmení a PSČ pošty. 🙂

Další odpovědi
Drap

Nemusíš uvádět ani mail, ani číslo, Pokud však tyto údaje máš, tak je to pro doručení lepší.

seraphico

Není pravda, že se nemusí uvádět ani e-mail, ani telefon. Tedy alespoň pokud vyplňujete formulář on-line:

Adresát
Mobilní telefon **
E-mail **

U polí označených ** je třeba vyplnit alespoň jeden údaj.

Takže pokud vyplníte telefon, nemusíte vyplňovat e-mail.

Zdroj: https://www.pos­taonline.cz/od­vozy/odvozbali­ku/vyberProduk­tu