Zlatý

Při míchání různých druhů alkoholických nápojů je mám zle. Mimo množství požitého alkoholu je to způsobeno čím?

Doplňuji:
Tím mícháním myslím pití ))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je to způsobeno nevhodnou kombinací alkoholu která v žaludku působí překyselení,tedy zapracuje obranný systém a když se to přežene dochází k zvracení.Stejně by působila i potrava ve špatné skladbě.

Další odpovědi:

Zlatý

Kombinaci nevhodne namichanych napoju. Navic je mi taky zle, kdyz vypiju nejaky sladky hnusny drink - nedejboze, kdyz je jich vic a je horko.

edit.: no mne je jasne, ze myslite michanim 'piti' a ne treba 'traktory' XD Ale budiz, trosku jsem to preformuloval.

Zlatý

No, já si taky myslím, že je to těma přísadama v různých druzích nápojů (barviva, cukr, koření, chuťové látky atd.)

Bronzový

Je to způsobeno tím, že hlavně slabé a sladké lihoviny obsahují obrovnské množství chuťových látek a barviv, což je prakticky jen chemie a pokud takovýchto chemií smícháte za večer více, máte zaručený recept na bolehlav - proto se říká, že z kvalitního pití hlava tolik nebolí.

Z tohoto pohledu jsou na tom opravdu lépe kvalitní silné lihoviny, protože se tam nic nepřidává. Chuť, barva a vůně by měly být výsledkem přírodních úprav.

Říká se ale například o whisky, že z ní může bolet hlava, protože zraje v dřevěných sudech a z těch se prý po letech uvolňují nějaké látky z laků ... na druhou stranu dobrá vodka by bolehlav způsobit neměla (pokud se jí nevypije opravdu hodně - pak bolí hlava z důvodu dehydratace ogranismu)

Bronzový

Je to tak.Staří, zkušení pijáci mi vždycky radili pít jen bílou (bezbarvou)kořalku.Nikdy nepili "barevnou".Všechny ty barviva a přísady barevných kořalek tělu nesvědčí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.