Mousinek

Při jaké teplotě se vám nejlíp spí?

Nevím jesli je lepší chladnější nebo teplejší teplota

Nejlepší odpověď
hanulka11

já mám raději chladněji tak 18st.

Další odpovědi
anonym

Mě je to šum a fuk ! Já usnu při každé teplotě,ale při mrazu i natrvalo. 🙂

hanjimka

Sice jsem zakutaná pod peřinou až po bradu,ale dýchám ráda chladnější vzduch.Tak 17–18C .Vytopený suchý vzduch v paqnelácích nesnáším.Okamžitě se dusím.

poa.li

mě vyhovuje spíše nižší teplota – tak 16–18 st.

panenka

Nejlíp se mi spí při teplotě 20– 23°C

quentos

taky mám na noc radši chladněji. Vidím, že je nás většina, tak bude asi na noc lepší ;{)> ale je to asi individulání

oskar

Tak těch 21 st.