Nikča

Převleky na tábor

Chtěla bych vás požádat o pomoc, mám jet na tábor jako vedoucí a každý den mám mít převlek který reprezentuje nejakou zemi. Některé jako Japonsko jsou jasné, ale vůbec si nevím rady s převlekem italskym, anglickym a indickym. Potrebovala bych obleceni ze ktereho to bude detem na prvni pohled jasne, ze jsem z tam nebo z tama.. Děkuji

Nejlepší odpověď
pekynka

Já bych měla typ pro Indku, takové ty velké šátky co si uvazujeme kolem sebe u moře nebo jakýkoliv velký pruh látky okolo sebe omotat a máte „sárí“ a do středu čela nalepit nějaký lesklý kamínek a jste Indka.
Doplňuji:
Anglie by se možná dala řešit šerpou přes oblečení a královskou korunou, to by mohli děti poznat, že představujete královnu.

Další odpovědi
Marvan

Mě jsou naopak jasné ty ostatní kromě japonského s tím bych si nevěděl rady.

Italský – Hodně pestré barvy nejradši zelená, červená
Anglický – podkolení punčochy, dlouhé límce barvy modrá, červená
Indický – tečku na čelo a na sebe kus nějakého hábitu, žabky

Michal

Omlovám se, berete ještě vedoucí