Sara112

Převlékáte děti na denní spánek do pyžama?

Ahojky, převlékáte na denní spánek děti do pyžama? Já vždy jen sundám tepláčky a ponožky a kamarádka na mě kvůli tomu nechápavě hleděla. Tak chci jen zjistit, jestli jsem jediná takto „nenormální“ a jak to chodí u vás. 🙂 Všem moc děkuji za odpovědi. ❤️

Nejlepší odpověď
Drap

Nepřevlékám, mojím dětem je už kolem 40, tak pokud chtějí převléknou se sami.

Další odpovědi
da ny

Samozřejmě, že ano (vnoučka, 4 roky).

Filip84

No… Přemýšlím, vzpomínám, jako úplně oučelově čistě o převlekání fakanů na spánek odpolední jsem se s holkama nebavil, jako! 😆😅

Ty, co si vzpomínám, tak jako vybavuju – matně, tak ty, co maj ty fakany fakt malý, „zavinovačka“, a tak, tak asi i jo, je nějak „upravují“ na ten denní spánek.

Ty, co mají ty fakany už odrostlejší, tak jako že chodí, mluví, tak – víš co – děcko není zrovna hygienický tvor, tak se převléká a myje, pokud je to ušpiněné. Což je skoro furt (ale taky není fakan jako fakan!). 😅 No tak nepošleš fakana spát v teplákách od bahna, že jo.

Ty asi je „divná“ ta Tvoje „kamarádka“, že je převléká, komplet.

cappuccino

okud bych dite ukladala do postylky, tak ano. Pokud ale jenom na gauc, staci udelat jim pohodli a prikryt dekou.