Přestat kouřit

Dobrý den … je mi 18 let a rozhodla jsem se uplně přestat ze dne na den s cigarety ale mám s toho podivný pocit… protože kouřím už od 12 let a jsem na tom závislá sama to vím.. akorát nevím jak pokročovat s dalšími kroky a tak 🙂 ale zajímalo by mě nejvíce ze všeho jak nepřibrat ? budu ráda ze mi odpovite děkují

Nejlepší odpověď
kropitko

já bych si našla nějakého koníčka,který by mi zabral tolik času,že bych neměla čas na to,aby mi chyběla cigareta,tím pádem,Vás pak začne honit mlsná,no a když budete časově vytížená,tak si na to ani nevzpomenete. Třeba začněte aktivně sportovat,pokud tedy už nesportujete. A hlavně se vyhýbejte aktivitám,při kterých jste automaticky sahala po cigaretě

Další odpovědi
Džanička

Já jsem kouřila 10 let,a přestala jsem také ze dne na den,ale zřejmě to bylo hlavně tím že jsem zjistila že jsem těhotná,teď už nekouřím čtyři roky a je mi hej.

oskar

Gratuluji to jste udelala rozumnou věc.ja jsem tež přestal kouřit a nepřibral jsem.

afro.minerva

Já jsem přestala taky ze dne na den. Musíš vydržet. Nic jiného se poradit nedá. První týden je nejhorší a pak je hodně zlý, když ti někdo tu cigaretu nabídne třeba z plný krabičky. Na to se připrav. Musíš se ovládnout.

Jinak já jsem během přestávání kouřit naopak zhubla. Většina lidí si totiž ten nikotin nahrzuje jídlem. Já jsem pila vodu. Vypila jsem třeba 6 litrů vody denně. Jednak se mi snadněji vyčistila pleť a navíc jsem nepřibrala a po dvouch měsících jsem měla dokonce o 2 kila míň. Takže jez normálně a pokud budeš mít nutkavou potřebu do sebe něco naládovat, tak pij vodu. Máš pak sice v břiše rybník a pořád běháš čůrat, ale je to lepší než přibrat takových 10 kg.

infant

18? A neměla by si spíš teprve začít?

Zdroj: http://infant­.blog.cz/1002/nej­ctenejsi-clanek

grifin

Každý den zemře u nás následkem kouření
kolem 50 lidí,představ si ve světě za rok
5 milionů. V tom nejsou smrtelné případy
uhoření od cigaret. Stačí? Není to motivace?
Nikdy jsem nekouřil,jen jsem se usmíval,když
kámoši:„Ty jsi SRAB,ZAPAL SI!“ Viděl jsem
totiž v rodině,jaké konce má–cigareta!
Dávat 60 Kč.denně na kouření–jímá mě hrůza!!

FOG

Ja tez kouril Camelky,ale jednoho dne jsem si rekl ,ze uz toho bylo dost a prestal jsem ze dne na den.Je to vsechno v Tve hlave,jak si porucis.
Jen pouzivam rano pul zvykacky,ale myslim,ze jsem se s tim jiz vyporadal.Je to jiz 9 let.