rebelka156

Kolik kg zhubnu za měsíc a půl ?

Dobrý den, kolik kg zhubnu za měsíc a půl když budu každý den cvičit 45minut? + 2× týdně se proběhnu se psem tak na 40min., 1× týdně budu hrát volejbal a 1× týdně tancovat?
Nemám žádnou dietu pouze chci jíst pravidelně.
A napsala jsem si seznam toho co nesmím nebo smím ale hodně výjimečně : sušenky, bonbony, kávu, mastné jídla a slazené nápoje.

Vím že nemůžete vědět kolik zhubnu za ten měsíc a půl ale jen kdyby jste mi tu někdo napsal přibližně… 1–2kg,3–4kg…
Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Vážim 56kg :/ a měřím 166cm.
Cvičím 2× týdně ale moc to není účinný proto chci cvičit každý den.
Jím pětkrát denně – ale jím i sušenky a bonbony :D .

Nejlepší odpověď
briketka10

proč nevyřadíš sušenky, bonbony
a slazené nápoje hned to by se Ti
hublo rychleji, nebo ne..
trochu omaštěné jídlo není na škodu
kvůli dobrému trávení a hlavně zařaď
hodně tekutin..
Doplňuji:
no dyť píšu nejez ty sušenky a bonbóny :))

Další odpovědi
Ňuňátko

3–7kg

huxa

Dle toho, jakou máš postavu. Jestli málo tuku, málo zhubneš. Jestli jsi se doteď ládovala u TV a vážíš metrák, klidně bych řekl, že i 10kg.

zjentek

drž to, jak to je ..a pokud nezhubneš, nevadí, ale drž to, jak to je teď ;)

alexandra

Pokud máš 56kg na 166cm,tak musíš být jako tyčka,takže moc nezhubneš.Jinak při správné životosprávě a cvičení,se hubne tak 1kg týdně.Pokud ale budeš jíst sušenky a bonbony a přitom cvičíš,tak si váhu akorát udržíš,ale nezhubneš.Ale ty to
myslím nepotřebuješ.Pokud vynecháš sladkosti,tak múžeš za tu dobu zhubnout 4kg.

Kelt

Nic se nemá přehánět. Hubnutí je dlouhodobé. Lepší je 3 x týdně minimálně 30 minut nějaký klus atd. Každá činnost odpovídá určitému energetickému výdeji, tak se na to podívej a rozhodni se, co by se ti líbilo. . Nic nesmí být z donucení. Dávej si malé cíle, a raduj se , že jsi je splnila. Lepší je denně mírná procházka, než to jeden den přehnat a pak dva týdny naříkat, že tě všechno bolí. Změř se podle BMI, změř si obsah tuku. Když budeš cvičit, ubyde ti tuk, budeš vážit stejně, ale budeš štíhlejší.. Pamatuj, čím míň zásad a pravidel si určíš, tím je to lepší a snadnějí se to dodržuje. Třeba – vynech sladké, hodně přijímej tekutiny, pokud můžeš, pohybuj se.
Najdi si, kolik je energie v každé potravině, podle toho uprav jídelníček.
Každý má jiný metabolismus a vůbec těch faktorů je více. Nebo se přihlaš do nějakého sportovního oddílu.

monica.k

Začala bych zdravou a pestrou stravou.. Můžeš zhubnout hádám tak Max. 10kg? Nemám tušení