někdo159

přes co taktovat CPU GPU a RAM ??

Nejlepší odpověď
Reuef

Pokud se na to musis tady ptat tak radeji pres nic protoze si akorat znicis pocitac…

Další odpovědi
pl4toon

Přes bios. Na grafiku jsou programy, ale jsou na nic. Lepší je koupit silnější grafiku.

Bedy

Buď přes BIOS nebo přes jumpery nebo přepínače na základní desce, disponuje-li tím základní deska.
Upozorňuji, že taktováním můžete procesor či jiné komponenty nevratně poškodit. Taktujte pouze postupně pomalu a mějte zajištěno dostatečně dobré chrazení!

Pokud už je to starší hardware nebo nějaký low-end, tak bude možná výhodnější se kouknout po novějším výkonnějším hardware.