Iceman88

Přerov – vlakové nádraží, je tam bezpečno? 😉

Jaké máte zkušenosti s vlakovým nádražím v Přerově? Ptám se, protože se tomu asi nevyhnu, když budu přestupovat na druhý vlak. Potřebuji se dostat do Hranic na Moravě. :))) Aha, tak vyhnu, pojedu tam přes Horní Lideč, ulevilo se mi.

Odpovědi
Savier

Přerov je v pohodě. Nedávno jsem se tam byl jen tak podívat a není to tam zas taková „divočina“ jak se povídá. Dokonce jsem chvíli procházel přes jednu údajně nebezpečnou ulici a nic se mi nestalo. Jsou tam romové a nepřizpůsobivý, to je fakt, ale pokud se budeš chovat normálně tak ti nic nehrozí.

zjentek

A co by mělo být v Přerově horšího, než na Ostrava hl. n., Ostrava střed, Ostrava Svinov, nebo Ostrava Vítkovice? To by mě docela zajímalo.

marci1

Je tam bezpečno, čisto.
🙂

Filip84

Denně stovky až tisíce lidí vystoupí na nádraží, koupí si tam jídlo nebo pití, nastoupí do vlaku, přestoupí z vlaku do vlaku, aniž by měli bytostnou potřebu s tím kušnit, otravovat Luft svýmu okolí, a víš proč? Protože musí: mírumilovní pracující, študý chudenti, etc. etc. etc.

Když nemusíš: seď doma na prdeli, tam Ti bude nejbezpečněji, ano? Problém vyřešen, harmonie obnovena. 🤪🤓