perry001

Přepis vozidla

Prosím vás, koupil jsem auto v březnu 2010 a stále jsem ho nepřevedl. Zkrátka jsem to vypustil z hlavy a jezdím s malým TP který má přestřihlý roh, ale ve velkém TP mé jméno figuruje a mám také samozřejmě kupní smlouvu a fakturu.Otázka zní, zda mohu dostat pokutu při kontrole policisty, popřípadě kolik, a jestli mi hrozí nějaké sankce, až půjdu vozidlo přepisovat na mě? Díky za každou odpověď

Nejlepší odpověď
jancacv

pište si že určitě vás policajti osolej a na úřadu taky,páč všude je jasně daný že přepisy nebo nová evidence se musí udělat do5prac.dnů po doručení dokumentů od vozidla,teda tak nás to učily v autoškole,tak být na vašem místě tam mažu at to máte v rychtiku