Pokročilý

Přemýšlely jste někdy o tom , že byste tu chtěli něco zanechat po sobě ?

Osobně bych něco zanechal chtěl ale co si vybrat obrazy , text , knihy , vzpomínky treba jako hudební umělci nebo radsi nic ?
Doplňuji:
Petra 09 : ale tak neco umet musíte ne ? to by potom takovej život byl zbytecnej kdyby ste nemela co nabidnout .. ale treba ste hezka :ú když uz ne teda nic jinýho .

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Já bych po sobě ráda zanechala knížky. :) Pořád něco píšu, tak doufám, že se mi někdy splní přání a nějaká knížka mi vyjde. :)

Další odpovědi:

Občas tu něco po sobě zanechávám. Většinou se mi potom uleví. Ale co na to říkají pracovníci v čistírně odpadních vod, na to jsem se raději neptal.

Zlatý

Celý život se o to snažím a snad se mi to i daří, myslím... :-)
Ve čtvrtek jsem měla další vernisáž obrazů a hned se dva prodaly. Tak mám radost. Je krásný pocit, když vím, že mé dílo si někdo sám vybere a pověsí u sebe doma.

Zlatý

Pokud možno, tak ne dluhy.
A jestli něco zanechat - tak úctu ke svému národu, místu kde žijeme a základ slušného chování ke slušným lidem a netoleranci k těm neslušným.
Ale obávám se, že za mnou zůstane jen trochu popela a smradu. To ostatní se v naší společnosti nehodnotí.

Pokročilý

Me prijde hezky zanechat ty pisnicky nebo obrazi ale bohuzel bych byla akorad spis pro smich,zpivat hezky neumim a malovat taky ne.

Zlatý

Nepíšu, nebásním, nemaluji, ale zrekonstruovala jsem vlastnoručně interier chalupy a ten mne myslím o dost přežije. Nejsou to jen povrchové úpravy, ale zásadní.

Zlatý

Ad Damiana: maluješ obrazy a míváš vernisáž? Pane jo!! A co maluješ?
No tj úžasné!!..:-)

Také bych jako Venkovan chtěla zanechat úctu,slušnost a hl.lásku...
Jinak nejsem tak šikovná,aby tu po mně zůstala hmotná památka..Před těmi,co se jim to povedlo,či vede,velmi smekám..:-)

Zlatý

Pro něco se rozhodni. Nakonec i dluhy se dají přežít. Jenom, proboha, při svém nadání nezapomeň zlikvidovat veškeré texty, aby to ti budoucí nepovažovali za výsměch nebo snad dokonce pomstu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.