Avatar uživatele
Skinn3r

Přemýšlely jste někdy o tom , že byste tu chtěli něco zanechat po sobě ?

Osobně bych něco zanechal chtěl ale co si vybrat obrazy , text , knihy , vzpomínky treba jako hudební umělci nebo radsi nic ?
Doplňuji:
Petra 09 : ale tak neco umet musíte ne ? to by potom takovej život byl zbytecnej kdyby ste nemela co nabidnout .. ale treba ste hezka :ú když uz ne teda nic jinýho .

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kapka, Andělé, VampGirl, Alesh před 4457 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
VampGirl

Já bych po sobě ráda zanechala knížky. :) Pořád něco píšu, tak doufám, že se mi někdy splní přání a nějaká knížka mi vyjde. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Občas tu něco po sobě zanechávám. Většinou se mi potom uleví. Ale co na to říkají pracovníci v čistírně odpadních vod, na to jsem se raději neptal.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Celý život se o to snažím a snad se mi to i daří, myslím… 🙂
Ve čtvrtek jsem měla další vernisáž obrazů a hned se dva prodaly. Tak mám radost. Je krásný pocit, když vím, že mé dílo si někdo sám vybere a pověsí u sebe doma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Pokud možno, tak ne dluhy.
A jestli něco zanechat – tak úctu ke svému národu, místu kde žijeme a základ slušného chování ke slušným lidem a netoleranci k těm neslušným.
Ale obávám se, že za mnou zůstane jen trochu popela a smradu. To ostatní se v naší společnosti nehodnotí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petra09

Me prijde hezky zanechat ty pisnicky nebo obrazi ale bohuzel bych byla akorad spis pro smich,zpivat hezky neumim a malovat taky ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Nepíšu, nebásním, nemaluji, ale zrekonstruovala jsem vlastnoručně interier chalupy a ten mne myslím o dost přežije. Nejsou to jen povrchové úpravy, ale zásadní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Ad Damiana: maluješ obrazy a míváš vernisáž? Pane jo!! A co maluješ?
No tj úžasné!!..:-)

Také bych jako Venkovan chtěla zanechat úctu,slušnost a hl.lásku…
Jinak nejsem tak šikovná,aby tu po mně zůstala hmotná památka..Před těmi,co se jim to povedlo,či vede,velmi smekám..:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Pro něco se rozhodni. Nakonec i dluhy se dají přežít. Jenom, proboha, při svém nadání nezapomeň zlikvidovat veškeré texty, aby to ti budoucí nepovažovali za výsměch nebo snad dokonce pomstu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek