kevka

Přeměna nepodmíněného trestu

Dobrý den,mám dotaz můj přítel je ve VTOS od 2/2011 trest mu končí 12/2011,ale od roku 2009 mu běží ještě podmíněný trest který mu má skončit v 2/2012,chtěla bych se zeptat jestli nyní když je ve VTOS je podmíněný trest pozastaven a jestli mu nemohou tento podmíněný trest přeměnit na nepodmíněný ještě v době kdy je ve výkonu trestu?děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
aloevera5

Zasílám odkaz:

Zdroj: www.trestni-rizeni.com/vyklad-pojmu/system-trestu

Další odpovědi
Venka

Dle mého nedodržel podmínku tak mu trest byl byl změněn na nepodmíněný, tudíž si ho odsedí.

modriblesk

MÁM ZA TO ŽE TENTO TREST MU BĚŽÍ SAMOSTATNĚ,VEDLE PODMÍNKY TA JE ASI POZASTAVENÁ,ALE POZOR JEŠTĚ POKUD NENÍ VENKU MU MUŽE PŘÍT ROZHODNUTÍ O SLOUČENÍ TRESTU ,NEVÍM TO URČITĚ SKUSTE TO PŘES SOUD V MÍSTĚ KTREJ HO SOUDIL