narativvvv

Přeloží mi prosím někdo do srozumitelné řeči toto rozhodnutí soudu?

https://www.no­vinky.cz/clanek/kri­mi-obvineny-z-vrazdy-je-venku-z-vazby-40441229

Nejlepší odpověď
Drap

Co chceš na tom vysvětlovat? Soud rozhodl, tak to platí a vyšetřuje se dál. Neni třeba podle soudce, aby byl ve vazbě tak je propuštěn a vyšetřován na svobodě. Nakonec může být i změna kvalifikace, že nešlo o vraždu, ale třeba o nutnou obranu. Rozhodnutí soudu však nelze předjímat, takže si budeme muset počkat na to jak to dopadne, bez možnosti jakkoli to ovlivňovat, bez ohledu na to, zda se nám konečný verdikt bude líbit, nebo ne.

Další odpovědi
Pepa25

Je to strašně jednoduché:

  • rozhodnutí ukazuje stejná pravidla pro všechny, tzn. pokud nejsou důvody pro vazbu, tak ho soud musel pustit, i když už domnělého pachatele veřejné mínění odsoudilo
  • použití naprosto nesouvisející fokty ukazuje debilitu tazatele

cochee

Kde máš v tom odkazu nějaké rozhodnutí soudu?
Článek na novinky.cz je u tebe rozhodnutí soudu?
Proč sem dáváš (předpokládám) předvolební plakát? Kde je souvislost s tím činem?
Jsi už úplný debil, nebo vyplodíš něco ještě blbějšího?