zjentek

Přejmenovali byste tento web nejradši na Otázky.cz?

Tady na odpovědích strašně přibylo otázek a v přímý souvislosti s tím se tady totálně přestalo odpovídat.
Kdo bude mít tu ochotu si tady prolítnout historii, ten uvidí, že píšu pravdu.
A já se ptám- jak je něco podobnýho vůbec možný?

Jéžišinku, já bejt tady webem, tak všechny takový ty otázky „slangovýho názvu“ potřebuju jako koza drbání!

Nejlepší odpověď
ivzez

Nepřestalo se odpovídat.
Na hloupé a nesmyslné otázky prostě odpovědi nejsou.

Nemělo by to spíše vést tazatele k zamyšlení
nad tím, nač a jak se ptají?

Ale k otázce:
S příslušným přívlastkem by to mohlo mít smysl.
Lidé by věděli, kam nemají chodit, a ti, kteří tu dosud
odpovídají, by možná přešli jinam…

Další odpovědi
Drap

Já to tak nevidím. Lze ale předpokládat, že na hloupou otázku dostaneš buď hloupou, nebo žádnou odpověď.

jpau

To je spíš otázka na Tebe, společně ještě s několika dalšími, kteří to tady tapetujete ptaním se na hlouposti (hodil by se sem slangový název dámského pohlavního orgánu).

anonym

Pokud to přejmenují na Otázky.cz, tak tu bude snad ještě více otázek. Já bych raději více odpovědí. Asi je čas přejít k reklamě a říkat o tomto webu všem lidem, které potkáme na ulici! Co říkáš? Napiš mi názor do diskuze. Díky! ;)

led

Nie, Ešte stále je tu viac odpovedí, než otázok. „Kdo bude mít tu ochotu si tady prolítnout historii, ten uvidí, že píšu pravdu.“(to isté tvrdenie možno použiť pre dva protichodné pojmy.)

Pravdu by ste mohol mať jedine v prípade
otz > odp
tj. ak by počet nezodpovedaných otázok (otz) bol väčší než počet odpovedí (odp)