Přejetí SUV

Přežil by člověk přejetí autem jako BMW X3(váha skoro 2 tuny)? Tak by mě to zajímalo.

A nechápu proč mě tuto otázku všude mažou, nevím co je na ní špatného. Chci vědět jak velký mám mít před podobnými vozy respekt a tím co sedí za volantem.
Doplňuji:
Jde mi o to když člověk leží na zemi a auto ho pomalu přejede. Dá se to přežít?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

normální člověk má respekt před každým autem a ne se ptát na takovou blbost ,jistě že to nepřežiješ
Doplňuji:
to ale není normální -

Další odpovědi:

Zlatý

I Smart tě může zabít!

Stříbrný

úplně stejný jak před každým jiným autem...i blbý smart tě dokáže zabít, když to do tebe správně "napálí"...

Zlatý

Záleží, co si necháš přejet a na tvrdosti podkladu, na kterém bys ležel. Čím bude tvrdší, tím horší.
U paží a nohou, když ti prasklá kost nepřetne nějakou tepnu nebo když se ti nedostane podkožní tuk či morek do krevního objehu (embolie)... mohl bys to i přežít, když tě lékaři ošetří... nemusel bys být hned v ohrožení života...
Pokud si necháš autem rozdrtit pánev nebo dokonce hrudník či lebku, šance na záchranu se rapidně snižují a to i v případě, že si tě lékaři vezmou hned do parády.
Doplňuji:
krevního oběhu
pardón

Stříbrný

záleží jak tě přejede ale minimálně vážné zranění.Když ti auto přejede prsty u nohou tak to ještě přežiješ:-) Jinak existují lidi co si záměrně nechávají přejíždět auta po těle.

Nicméně víš co se stane když Tatra 813 8x8 přejede SUV??
Doplňuji:
Venkovane to byl v tip,ale zkoušeli jsme s mou T813 zlikvidovat Patrola. Moc z něj nezbylo.

Zlatý

To máš jednoduché - 2 tuny jsou rozloženy na 4 kola. Navíc kolo které na překážku najíždí je víc zatížené. Takže pokud by mi auto mělo přejet třeba břicho, musel bych svaly vyvinou dostatečnou sílu abych tu váhu auta unesl.
A pro Honzu19hk:
Pokud Tatra 8x8 přejede SUV, tak řidič Tatry má minimálně potíže s prokázáním, že je v tom nevině.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.