Damiana

Přejedli jste se někdy virtuálně (ve snu)?

Stalo se vám někdy, že jste se tak přejedli ve snu, že jste se ráno probudili úplně plní? Jak vytrávit?
(Nemyslím pochopitelně případ, že jste v polospánku zcela reálně vybrakovali třeba ledničku – to se nepočítá 🙂

Nejlepší odpověď
aramah

Ne takové sny nemám. :D

Další odpovědi
WeeBear

Ne, to se mi opravdu nestalo. Spíše mě probudí křeč v noze, nebo se probudím a mám po celém obličeji slzy – kdoví, co se mi v noci zdá. 😁 Ale že bych se přejedla, to určitě ne. 🙂

Marina N

Ne to se mi nestalo. Možná to není jen sen?! ;)

Conchus

Velmi často. Počkat, časem to přejde samo od sebe.

pizlicka

zdalo se mi,ze se ve snu prejidam.spoustu sladkosti,ktere nemeli sladkou chut,spoustu zmrzliny,ktera byla tepla,po probuzeni jsem mela vycitky,ze jsem se tak prejedla.zvlas­tni,pritom jsem vedela,ze to byl jen sen.