Přehrávaná skladba ve Winampu a Live Messenger

Windows Live Messenger ukazuje přehrávanou skladbu, jen když hraje Windows Media Player. Můžu ho nějak přenastavit na Winamp?

Nejlepší odpověď
Lencis

Bohužel vás zklamu, nejde to. WLM i WMP jsou programy z dílny „maloměkoně“ a jsou tedy kompaktibilní a vnitřně propojeny. Winamp je konkurence, které tyto programy na ruku nepůjdou.

Doplnění:
Olaf prozraď mi prosím (to by mě samotnou zajímalo) jaký patch konkrétně umí propojit WinAmp s WMP ??? Případně hoď link 😁
Děkuji

Další odpovědi
Olaf

Jde to. Ne sice přímo, ale pomocí určitých patchů, které Messenger upraví. Asi nejpoužívanější je Apatch. Odstraní z Messengeru i reklamy a přidá nějaké věci navíc. Viz odkaz dole.

@Lencis: Tak teď nevím, co ještě mám víc napsat, název patche i odkaz jsem uvedl prvně.

Zdroj: http://apatch.org/

Dandi

Jde to pouze u protokolu ICQ přes program QIP, který má tenko plugin.

Attack-design

nejde to