Avatar uživatele
Rohlik

Preferovali byste týdenní vyplácení mzdy oproti měsíčnímu?

Preferovali by jste týdenní vyplácení mzdy oproti měsíčnímu?

Týdenní vyplácení je standartem ve Velké Británii, preferovali by jste tohle i v ČR?

Hlasujte v anketě

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, klumprt před 1864 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

NE

Platíme všechny pravidelné platby s měsíční frekvencí. Hypotéku, plyn, elektřinu, vodu, telefon, internet. Všecko jsem to nastavil na dny následující po 15. dni v měsíci.
Sice nežijeme od výplaty k výplatě, daří se i něco ušetřit, ale kdyby to bylo takhle „rozladěné“, musel bych vymyslet nějaký polštář, aby nemohlo dojít k tomu, že na některou platbu nebude zrovna dostatečný zůstatek. Možná jsem staromódní, ale docela si zakládám na tom, že všechny závazky mám zaplacené včas. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Malvína

NE

Ne. Já ráda všechny peníze naráz. Lépe se z toho platí, co se zaplatit musí. A mám pocit, že spousta lidí by takto nezvládla nic ušetřit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

ANO

Je to perfektní systém, každý týden prachy. Člověka po vejplatě v práci tak nějak opustí ty zhoubné myšlenky, že tam musí jako blbec chodit zase celej další měsíc. Třeba pro akloholiky (a nejen pro ně) úplná výhra, protože se můžou v klidu napít i následující tři tejdny a ne jen ten první po vejplatě!

Malvíno, ty ráda všechny peníze naráz? (; D; D;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

NE

Přemýšlení o ničem. Peníze každý den na ruku včetně bezkontaktních plateb. Nejjistější cesta k bídě. A o to jde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

NE

Ne, neni pro to žádný důvod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

NE

Určitě ne. Byla by to zbytečná administrativní zátěž podnikatelů. Pamatuji dobu, kdy se vyplácela výplata dvakrát za měsíc v hotovosti. Byla to otrava s tím běhat každé dva týdny do spořitelny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

NE

Ne, peníze každý týden se „rozmělní“ neznámo kam. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

NE

Jsem na tom stejně jako klumprt. Měsíčně platím léčbu, příspěvek na domácnost a příspěvek charitě. Pokud bych dostával důchod týdně, měl bych v tom zmatek.

poznámka: U mě to tedy není mzda, ale důchod, avšak princip je stejný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

NE

… k čemu by to bylo dobrý ??? …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ANO

klidně každý den 🙂 nemám rád v grafech zbytečné skoky 😁 z hladkého průběhu grafu se mnohem lépe vyčtou lokální tendence něž když musíte vše průměrovat na dlouhá měsíční období. Takže asi ano

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

ANO

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

NE

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek