leachim

předkožka....­........

Zdarvím,chcu se zeptat jestly je třeba chirurgický zákrok když mám erekci a nejde stáhnout předkožka maximálně do čtvrt žaludu.. ale naopka když mi nestojí tak to stáhnu normálně.. a bojím se to říct rodičům..(je mi 15)
a jak kdyby pod tou kůži co je na penisu mám tam takové bílé hrudky.. nevíte co to je? prosím poraďte co mám dělat :X

Nejlepší odpověď
Alesh

Zkus to rozcvičit, je to jen kůže, měla by se natáhnout. Nijak to ale nervi přes velkou bolest, o tom se poraď s doktorem. Jinak je to téma pro sexuologa, spousta z nich funguje i přes mail, takže není problém mu napsat, jeho rada by byla nejlepší. Bílé hrudky mám taky, teda jen zespoda, nic to není, z toho rostou chlupy. 😉 Ale zrovna tak to můžeš nafotit a poslat tomu sexuologovi. V dnešní době žádný problém. 😉

Další odpovědi
Awe

Bílé hrudky?Pod předkožkou?V tom případě doporučuji jednou za čas ho pořádně umýt

Marty21

Souhlasím s Aleshem, v 15 jsem měl stejný problém, ale rodičům sem to řekl, ale pomohlo jak psal Alesh „rozcvičení“ :)

bolak

Říká se tomu fimóza a mívá to kdekdo (já teda ne, já jsem o tuhle výsadu přišel). Řeší se to chirurgicky, zajdeš s tím buď na chirurgii, k praktickýmu lékaři, nebo i na kožní případně k urologovi, ale oni tě stejně přepošlou na chirurgii, takže to chceš mít rychle za sebou, zajdi rovnou k chirurgovi a ten se s tebou hned domluví na termínu operace, a pokavaď ho rád ukazuješ doktorům, vobejdi to klidně všechno, to už je čistě tvoje věc.

Co se týče těch bílejch hrudek, to je prostě svinstvo který ti tam hnije, když si ho pořádně nemeješ. Může to bejt daný daný částečně i tou fimózou..

Pokud tě zajímaj tvoje homepage, tak tady > http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Fim%C3%B3­za