Avatar uživatele
leachim

předkožka....­........

Zdarvím,chcu se zeptat jestly je třeba chirurgický zákrok když mám erekci a nejde stáhnout předkožka maximálně do čtvrt žaludu.. ale naopka když mi nestojí tak to stáhnu normálně.. a bojím se to říct rodičům..(je mi 15)
a jak kdyby pod tou kůži co je na penisu mám tam takové bílé hrudky.. nevíte co to je? prosím poraďte co mám dělat :X

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, bolak před 3864 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Zkus to rozcvičit, je to jen kůže, měla by se natáhnout. Nijak to ale nervi přes velkou bolest, o tom se poraď s doktorem. Jinak je to téma pro sexuologa, spousta z nich funguje i přes mail, takže není problém mu napsat, jeho rada by byla nejlepší. Bílé hrudky mám taky, teda jen zespoda, nic to není, z toho rostou chlupy. 😉 Ale zrovna tak to můžeš nafotit a poslat tomu sexuologovi. V dnešní době žádný problém. 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Awe

Bílé hrudky?Pod předkožkou?V tom případě doporučuji jednou za čas ho pořádně umýt

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Marty21

Souhlasím s Aleshem, v 15 jsem měl stejný problém, ale rodičům sem to řekl, ale pomohlo jak psal Alesh „rozcvičení“ :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Říká se tomu fimóza a mívá to kdekdo (já teda ne, já jsem o tuhle výsadu přišel). Řeší se to chirurgicky, zajdeš s tím buď na chirurgii, k praktickýmu lékaři, nebo i na kožní případně k urologovi, ale oni tě stejně přepošlou na chirurgii, takže to chceš mít rychle za sebou, zajdi rovnou k chirurgovi a ten se s tebou hned domluví na termínu operace, a pokavaď ho rád ukazuješ doktorům, vobejdi to klidně všechno, to už je čistě tvoje věc.

Co se týče těch bílejch hrudek, to je prostě svinstvo který ti tam hnije, když si ho pořádně nemeješ. Může to bejt daný daný částečně i tou fimózou..

Pokud tě zajímaj tvoje homepage, tak tady > http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Fim%C3%B3­za

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek