Je obřízka prevencí masturbace v pubertě? Je pak masturbace možná?

Doplňuji:
Jen pro upřesnění, zajímá mě, jestli je pravdou, že obřezaní chlapci masturbují podstatně méně než normální. Také mě zajímá jak pak taková masturbace muže probíhat když nemají předkožku kterou jde pohybovat.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Někteří fundamentalisté to tak berou. IMO každý, kdo by to z tohoto důvodu nechal svému ditěti provést, zaslouží zastřelit.

A možná je, jen trochu nepříjemnější :-p

Zdroj: velka kniha faktu

Další odpovědi:

Co to je ,proboha - "prevence masturbace"?
Asociace - ta zvěrstva,jak některé africké kmeny vyřezávají dívky.

Zlatý

jistě že je možná, pohlavní pud je silnej, ten si cestu ven najde vždycky :{)>

jestli v ní ovšem chcete někomu bránit, jste sama proti sobě. Z potlačované touhy po masturbaci rostou pokřivené charaktery a sexuální devianti, kteří když to nešlo ven přirozenou cestou, budou hledat nepřirozenou.

Jistěže to jde i bez předkožky - stimulací žaludu. Tedy aspoň podle toho, co jsem četl.

Zlatý

Obrizka se provadi hlavne ze zdravotnich duvodu a take s estetickych,nekdy je predkozka tak uzka,ze nejde pretahnout a potom je masturbace i bolestiva.Ale ze by byla i prevenci pred masturbaci,o tom jsem neslysela.

Bronzový

Jde to úplně stejně jako když mají předkožku. U obřízky se odřízne jen kousek přední části aby šla předkožka přetahnout přes žalud. Znám jednoho kamaráda který má obřízku a onanuje 3x denně a nemá s tím žádný problém. Dokonce jsem ho jednou i viděla.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.