arygnoc

prečo sa do ankiet automaticky nepridáva možnosť „jiné“?

99% tunajších užívateľov NEVIE robiť ankety (a preto ich nerobím), prečo sa buď

  • nezrušia
  • alebo sa do nich automaticky (defaul) nepridáva položka „jiné“/„jiná odpoveď“?

normálne ma to irituje, človek stráca možnosť otvorene povedať svoj názor >vnútením< nejakého >vyberte si<.

(„tak sa ankiet nezúčastňuj“ je argument hodný autorov stupídnych ankiet, nie normálneho člena tunajšej komunity)

;-Q

Nejlepší odpověď
dědapetr

Proto že nechtějí jiný názor,jen odpověď na jejich volbu otázky.

Další odpovědi
jjj123456789

protože pak by 100% měla odpověď jiné, což je v některých příkladech na škodu.

anonym

Možná to dělají schválně,aby jiná možnost být nemohla,nebo na to zapomenou.