arygnoc

prečo sa chodia mohamedáni búriť do európy?

prečo sa nebúria doma?

http://www.ces­kenoviny.cz/zpra­vy/na-reckem-ostrove-lesbos-se-vzbourili-imigranti-z-iraku-a-syrie/1227947?ut­m_source=rss&ut­m_medium=feed

;-Q

Odpovědi
gecco

Protože u nich „doma“ by dostali ´nářez´ – a nebo by si jich nikdo nevšímal…
___
Já už to tu někde psal – tito imigranti do EU se sem stěhují jako do ráje – a počkejme, až zjistí, že se tu mají společensky hůř, než bylo tam, odkud prchají…

Pepa25

Odpověď je velmi jednoduchá: stačí si v odkazovaném článku přečíst, proti čemu se vzbouřili.