_Lucka_

Pražská doprava do obce Chýně?

Potřebuji se dostat ze Zličína do obce Chýně. Nejsem úplně z Prahy, ale tuším, že sms jízdenka se na toto „pásmo“ nevztahuje.

Chtěla bych se tedy zeptat, zda mi lístek v autobusu (na trase Zličín – Chýně) prodá normálně řidič, či si mám v trafice zakoupit za 24 Kč lístek??

Nejlepší odpověď
gecco

Ohledně SMS jízdenky tušíš správně, jízdenku ti prodá řidič v autobuse (pokud nebudeš potřebovat jízdenku předtím – k dopravě na Zličín, pak si běžnou nekupuj).

Další odpovědi
Dochy

Podle DPP Ti stačí jízdenka za 18. Minimální cena 24 se vztahuje na pásma uvnitř Prahy (P+0). Pokud si najdeš cenu (DPP-vyhledávání spojení), připadá mi lepší koupit jízdenku v automatu a v buse (se/s) tím pak nezdržovat…