Avatar uživatele
Miroslavst

Pravý nebo levý pant?

To zas zítra bude :( u nás je železářství, pultový prodej a tam dvě baby.
Potřebuji koupit dva panty na dvířka. Panty budou na levé straně a dvířka budu otevírat k sobě. Když se na dvířka podívám, panty budou na druhé straně-tedy je neuvidím.
Jaký pant mám koupit-pravý nebo levý?
Doplňuji:
Ale když ony strašně ochotně ukáží ty druhé panty, abych posoudil jestli pravý nebo levý.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, BEAES před 4892 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Když si stoupnu k zárubním nebo něčemu na čem jsou panty, tak musím stát na straně kam se dvířka otevírají. Tím se určí pravé nebo levé. Baby v obchodě to vědět nemusí, ale řemeslník by měl když od nich něco chce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rybíz

Budou levé ( dělal jsem ve stavebninách vedoucího ). Pravdu má czechrapsind.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

To záleží jaké panty budeš kupovat.Jestli nábytkářské,tak ty nejsou rozlišované L – P strana . Prostě je otočíš!

http://nastroje-naradi.hyperin­zerce.cz/nahrad­ni-dily-nastroje/inze­rat/2661504-nabytkarske-panty-nabidka/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

já bych koupila pravý
ber to z té strany kde je vidíš

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hanulka11

protože sami nevědí které to jsou -a řeknou tak si vyberte ,to znám to jsou odborníci na pravém místě

před 4892 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Právě že ne. Ony ty odbornice, když je člověk požádá o druhý pant, tak se ošklíbnou, že musí sáhnout do přihrádky a vyndat druhý pant.
Já bych si to při pohledu na ten pant představil, ale co když zrovna podá ten druhý.
To zas bude nákup-ach jo

před 4892 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

Holt když se odbornice netrefí půjdeš to vyměnit, vyraž raději hned ráno .Šťastný nákup.

před 4892 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek