Miroslavst

Pravý nebo levý pant?

To zas zítra bude :( u nás je železářství, pultový prodej a tam dvě baby.
Potřebuji koupit dva panty na dvířka. Panty budou na levé straně a dvířka budu otevírat k sobě. Když se na dvířka podívám, panty budou na druhé straně-tedy je neuvidím.
Jaký pant mám koupit-pravý nebo levý?
Doplňuji:
Ale když ony strašně ochotně ukáží ty druhé panty, abych posoudil jestli pravý nebo levý.

Nejlepší odpověď
anonym

Když si stoupnu k zárubním nebo něčemu na čem jsou panty, tak musím stát na straně kam se dvířka otevírají. Tím se určí pravé nebo levé. Baby v obchodě to vědět nemusí, ale řemeslník by měl když od nich něco chce.

Další odpovědi
rybíz

Budou levé ( dělal jsem ve stavebninách vedoucího ). Pravdu má czechrapsind.

anonym

To záleží jaké panty budeš kupovat.Jestli nábytkářské,tak ty nejsou rozlišované L – P strana . Prostě je otočíš!

http://nastroje-naradi.hyperin­zerce.cz/nahrad­ni-dily-nastroje/inze­rat/2661504-nabytkarske-panty-nabidka/

hanulka11

já bych koupila pravý
ber to z té strany kde je vidíš

hanulka11

protože sami nevědí které to jsou -a řeknou tak si vyberte ,to znám to jsou odborníci na pravém místě

Miroslavst

Právě že ne. Ony ty odbornice, když je člověk požádá o druhý pant, tak se ošklíbnou, že musí sáhnout do přihrádky a vyndat druhý pant.
Já bych si to při pohledu na ten pant představil, ale co když zrovna podá ten druhý.
To zas bude nákup-ach jo

hanulka11

Holt když se odbornice netrefí půjdeš to vyměnit, vyraž raději hned ráno .Šťastný nákup.