pravo a zakony

ano mela jsem 3 dny na odvolani ale kdyz mi prisel rozsudek a ja se odvolala tak mi ta soudkyne odepsala ze se odvolani ke krajskemu soudu zamita z duvodu ze jsem se mela pry odvolat o de dne liceni ja uz tomu vubec nerozumim
Doplňuji:
19.dubna jsem dostala predvolani k soudu soudkyne mi rekla ze mi promenuje podminku na 10 mesicu do veznice rekla mi ze rozsudek mi prijde domu postou.Kdyz jeste ten den jsem sla za advokatkou a vse ji rekla odpovedela mi ze bez rozsudku nic neudela tak jsem cekala na rozsudek ktery mi prisel 27.06.hned jse advokatka odvolala proti trestu ktery mi ulozily mela jsem 3 dny na odvolani tudiz jsme to stihli v terminu 29.6. za mesic mi prisla odpoved ze soudu ze odvolani se zamita proto ze jsem se odvolala pozde.Kdyz jem sla na trestni a ukazala jim ze vse souhlasi ze jsem se odvolala v terminu tak mi ta pani rekla ze se mi ozve.Asi za tyden mi napsala soudkyne ze odvolani se zamita z duvodu ze jsem se mela pry odvolat do 3 dnu odedne soudu a ne rozsudku tomu porad nerozumim advokatka ktera ten rozsudek cetla ta bi uz musela vedet ze se na to neodvola ze jsme lhutu propasli a prece bi tu odvolacku nepsala ja nevim nerozumim zakonum a jsem s toho na prasky.Dekuji za odpoved

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

O zamítnutí odvolání nerozhoduje soud, který vás odsoudil, rozhoduje o něm soud nadřízený. To znamená, že pokud vás odsoudil okresní, o odvolání rozhoduje krajský.

Celé to tu píšete jen po úsecích a každý je v jiné otázce, už se tu v tom nikdo nevyzná, zkuste celou situaci od počátku do konce popsat konkrétně, s přesnými daty a uvedením, který soud, v jaké instanci o tom rozhodl. Jinak vám tu asi nikdo nebude schopen poradit.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 457
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.