Pracují na finančním úřadě lidé, kteří tomu opravdu rozumí?

Slýchávám, že pokud se na něco zeptáte na FÚ, tak neporadí, většinou nevědí. Sám tu zkušenost mám také, kdy jsem nedostal jasnou odpověď a přitom ten člověk kontroluje daňové přiznání. Dá se říci, že ne všude pracují lidé, kteří své práci rozumí, ale nemělo by to tak vždy být.

briketka10: to není o robotech. jde o daně, ne o housky na krámu 😁

Nejlepší odpověď
zzzzz

Já mám s FÚ pouze dobrou zkušenost, se vším mi vždy poradí, pokud neví, ochotně to najdou v zákoně.
Je to o lidech, v každém oboru najdeš jedince, co jsou neschopní.

Další odpovědi
briketka10

Tak lidé to musí být a něco se naučí, nebo si myslíš, že jsou to roboti 😁

A housky v obchodě prodávají Roboti jo, to máš odkud? Ty študovanej!

mosoj

Byly doby kdy na finančním úřadě neporadili , prý tam nebyli od toho. Již delší dobu to ale neplatí a vždy poradí. Je rozhodující na co a jak se ptáš.