Pracuji krá/dlouhý týden denně 05:00–19:00 Z-tel mi platí jen 11hod,můžu se někde dovolat spravedlnosti?Beru 8500 čistéh

pracuji denně 14hodin,ale proplací nám jen 11hod.

Nejlepší odpověď
baghira

A nejsou v těch 14 hodinách nějaké neplacené přestávky? A jak to vychází v měsíčním součtu? Nemáte nějaké neplacené přesčasy v pracovní smlouvě nebo platovém výměru?

Řešení je požádat o pomoc odbory (to je jejich úkol, ne blokovat dopravu), nebo si najít lepší místo.

Další odpovědi
fcoop

Malér je v tom,že i kdybys měl(a) nárok na cokoliv.....Ko­legovi v práci pravil nadřízený:„
Nelíbí se vám něco? Můžete klidně jít,venku čeká spousta lidí“.

tom004

To,je dost málo informací,na nějakou dobrou odpověď.Chybí např.,pracovní přestávky,které je třeba odečíst,jakou smlouvu,máš uzavřenou,ap.Také není jasné,o jakou spravedlnost jde.

Michal Kole

http://www.ob­canskeporadny­.cz
http://www.pra­covniombudsman­.cz

mosoj

8500 Kč v pracovním poměru a při dnešních cenách. Další zlodějna. Ani ten stát vám nepomůže aby zvedl minimální platy.
Vypadá to že stát tu není pro nás ale my jsme tu po stát.
K ostatnímu se nedá vyjádřit. Málo informací.

Hlada

Hledat spravedlnost v době hospodářské krize je obtížné. Lidé jsou ochotni vydat peníze jen za nejlevnější zboží nebo službu, která zároveň musí být co možná nejkvalitnější. Udržet se v této situaci na trhu je často pro podnikatele možné jen obcházením některých pravidel. Hledejte práci, ve které vaše kvalifikace přinese vyšší zisk nebo pracujte sama na sebe.