Avatar uživatele
Lů18

Pracujete v oboru, který jste vystudovali nebo se vyučili?

Pracujete v oboru, který jste vystudovali, popř. v oboru, ve kterém ste se vyučili? Pokud ano, v jakém a jakou školu máte, pokud ne, proč?

Zajímavá 0 před 2782 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Asi 30 jsem dělal chemii. Mám VŠ. Když jsem viděl, jací odborníci tam jsou, elektrikáři, automechanici, kteří nevědí, co a proč dělají. Dále odborně vzdělaní personalisté, kteří se ptají na zřejmé věci z CV a vaše zkušenosti je vůbec nezajímají, protože je nemohou pochopit. Dále přístup lidí k práci, je div, že tu není více úniků chemikálií a úrazů. Z těchto důvodů v oboru nedělám a jsem spokojený.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Ano, učím angličtinu na jazykovce a angličtinu jsem studoval (FF MU).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Ne. Mám z jednoho oboru výuční list a z jiného maturitu. Obor, v němž jsem vyučená, nevyužívám prakticky vůbec, alespoň tedy ne profesionálně. Leta jsem pracovala v oboru víceméně stejném nebo alespoň trochu příbuzném tomu druhému. Ale zdá se, že se k tomu po rodičovské už vracet nebudu.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Nikoliv. Řemeslo, kterému jsem se vyučil, dnes už ve své původní podobě neexistuje. Pracuji v oboru vzdáleně příbuzném.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Nepracuji, jsem spokojený starobní důchodce, ale celý život jsem se motal okolo oboru, který jsem vystudoval.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Ano. dokonce pracuji na téže škole, na které jsem studovala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pokiaľ si pamätám, veď to bolo minulé tisícročie, vlastne ano, vyštudovala som a spoznala viac odborov vo svojom obore, v ktorom som činná už viac ako 50 rokov. Človek ak chce naozaj dobre robiť svoju prácu, nestačí, len čo vyštudoval, ale učí sa celý život. Veď svet je stále v pohybe, kto sa zastaví, už nedobehne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Nepracuji. Vše, čim se živím i bavím, jsem se naučil sám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek