Avatar uživatele
Kotja

Pracovní pohovor – Jaké jsou vaše slabé stránky? Legrační odpovědi.

Takové po kterých si, až tu práci nedostanu, řeknu: „Stálo to za to“
Třeba: Copak slabé stránky…Ale jmelí…Viděli jste co se letos urodilo jmelí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3408 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
setapouch

Opravdu je problém psát srozumitelně? Třikrát jsem si to musel přečíst. A protože si stále nejsem jistý, na co se vlastně ptáš, nemám chuť odpovědět.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Mě štvalo na takových prac. pohovorech to, že se třeba ptali, jestli bývám často nemocná, jak mám velkou rodinu, jestli mám děti, vnoučata, do toho nikomu nic není, takže jednou, když se mě ptali, jestli mám děti, odpověděla jsem otázkou „a vy máte děti?“ A šla jsem dom 😁. To už je ale dávno.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
uccello

Odpověděl bych, že zásadně nikomu nelezu do prdele. To je v dnešní době hodně slabá tránka. Kdo to neumí, nemá úspěch.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Nemám slabé stránky a mou nejsilnější je asertivita.
😉
Zkus to, schválně, co ti HR manager odpoví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rigormortis

A otázka zní.....?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DomcaJe

Nesnáším pohovory. Chtěla bych lepší práci. Hledám, posílám cv, obcházím pohovory, jak idiot a nic. Zajímalo by mě, kde dělám chybu?!?!? Asi pohovor = moje slabá stránka :D ale jak by se na to měl člověk připravit?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Broukk

@DomcaJe Tak se jich zeptej. Určitě oznamují, že si u pohovoru neuspěla. Je pravda, že jako důvod kolikrát neřeknou nic moc, ale když se jich narovinu zeptáš, třeba řeknou. A nebo si najdi nějakého kouče nebo zkus nějaký kurz apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bob2

@DomcaJe @Broukk Studuji na jedne soukrome skole a oni tam maji i ruzne kurzy. Mam pocit, ze jsou prevazne online a neni to az tak drahe oproti jinym. cca petistovka. Najdete to na chci byt nejlepsi. Jinak bych pak doporucoval sejit se primo s personalistou a on by Vam rekl, kde delate chybu. Tak hodne stesti a pevne nervy pri hledani noveho zamestnani.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek