Pokročilý

Pracovní pohovor - Jaké jsou vaše slabé stránky? Legrační odpovědi.

Takové po kterých si, až tu práci nedostanu, řeknu: "Stálo to za to"
Třeba: Copak slabé stránky...Ale jmelí...Viděli jste co se letos urodilo jmelí?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Opravdu je problém psát srozumitelně? Třikrát jsem si to musel přečíst. A protože si stále nejsem jistý, na co se vlastně ptáš, nemám chuť odpovědět.

Další odpovědi:

Stříbrný

Mě štvalo na takových prac. pohovorech to, že se třeba ptali, jestli bývám často nemocná, jak mám velkou rodinu, jestli mám děti, vnoučata, do toho nikomu nic není, takže jednou, když se mě ptali, jestli mám děti, odpověděla jsem otázkou "a vy máte děti?" A šla jsem dom :-D. To už je ale dávno.

Pokročilý

Odpověděl bych, že zásadně nikomu nelezu do prdele. To je v dnešní době hodně slabá tránka. Kdo to neumí, nemá úspěch.

Zlatý

Nemám slabé stránky a mou nejsilnější je asertivita.
;-)
Zkus to, schválně, co ti HR manager odpoví.

Bronzový

A otázka zní.....?

Nesnáším pohovory. Chtěla bych lepší práci. Hledám, posílám cv, obcházím pohovory, jak idiot a nic. Zajímalo by mě, kde dělám chybu?!?!? Asi pohovor = moje slabá stránka :D ale jak by se na to měl člověk připravit?

Pokročilý

@DomcaJe Tak se jich zeptej. Určitě oznamují, že si u pohovoru neuspěla. Je pravda, že jako důvod kolikrát neřeknou nic moc, ale když se jich narovinu zeptáš, třeba řeknou. A nebo si najdi nějakého kouče nebo zkus nějaký kurz apod.

Pokročilý

@DomcaJe @Broukk Studuji na jedne soukrome skole a oni tam maji i ruzne kurzy. Mam pocit, ze jsou prevazne online a neni to az tak drahe oproti jinym. cca petistovka. Najdete to na chci byt nejlepsi. Jinak bych pak doporucoval sejit se primo s personalistou a on by Vam rekl, kde delate chybu. Tak hodne stesti a pevne nervy pri hledani noveho zamestnani.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1490
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.