nadi

PRÁCE ,může chodit člověk na brigádu,když je na úřadě práce a bere podporu?

Nejlepší odpověď
briketka10

je nový zákon, že si přivydělávat nesmíš, jestli jsi registrována na ÚP a pobíráš podporu..
dřív sis mohla přivydělat min.4.000.-Kč dnes to již možné není..
Doplňuji:
přečti si pozorně tento článek a uvidíš, že to tak není !
http://aktual­ne.centrum.cz/fi­nance/grafika/2011/12/0­6/podpora-v-nezamestnanosti-zprisni-podrobny-prehled/?cid=726585

Další odpovědi
Michal Kole

Pokud vyděláte do 4 tisíc tak můžete být v evidenci, ale podporu brát nebudete

Pokud vyděláš nad 4 tisíce nemůžeš být v evidenci úřadu práce.

Děda Louda

Budeš-li brigádovat zadarmo, nic ti nebrání.