ppotřebuji poradi dobrý kemp na stanování s dětmi někde kolem prachovských skal.S koupáním a hřištěm.díky

Odpovědi
vodník

Je to kemp Jinolice poblíž Rovenska pod troskami.Z kempu je to do prachovských skal necelý kilometr.Koupání je v rybníce s písčitým břehem přímo v kempu.Již jsem tam spoustu let nebyl.Možná se to tam dost změnilo.

Jakub Tlapal

Zdravím. V Českém ráj je několik pěkných kempů. Stačí si jenom vybrat. My jsme třeba vloni byli v Mladějově, a tam si to teda děti fakt užili. Ani jsme je nemohli dostat pryč z kempu 😁 . Takže pro nás s manželkou ideální. Leželi jsme ve stanu , odpočívali a oni si pobíhaly venku 🙂 .

Libas

Doporučuji kemp www.novemlyny.cz u Pálavy