Zlatý

Pozvali by jste někoho do pořadu...

..."Pošta pro Tebe" ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

ne,,,

Další odpovědi:

Zlatý

možná tak učitelku z prvního stupně co mě učila, ale ta už určitě nežije

jinak NE

Zlatý

Ne nemám to za potřeby.Ze všemi co znám jsem ve styku.

Bronzový

Nikdy a sama bych tam taky nešla.
Doplňuji:
Zároveň mě překvapuje, jak velké je v ČR množství lidí, kteří se přihlásí do všelijakých soutěží a reality show v TV.

Bronzový

Nepozvala. Tento pořad nesleduju, příliš velká hra s city lidí. Nesnáším to.

Stříbrný

NE. Občas tam jsou dojemný příběhy, ale už jsem tam i viděla, jak tam někdo pozval příbuzného, snad maminku nebo nějakou podobně blízkou osobu, se kterou byl po celý čas v kontaktu, dokonce snad bydleli ve stejném domě nebo městě, jen aby řekl, že si jí váží... to mi přijde spíš jako zviditelňování se... když si někoho vážím a mám ho ráda, tak to řeknu z očí do očí doma, k tomu televizi nepotřebuju...

Zlatý

Ne.Jednak bych se styděl a jednak tu osobu kterou bych chtěl potkat si uchovávám v mé mysli jako mladou a plnou ideálů.

Bronzový

Já určitě svého otce.Až by odstranila Ester stěnu,tak bych šla k němu a řekla mu-,,Tati,tati,konečně ti můžu říct před celým národem,jakej seš kretén".
Omlouvám se za takový přístup,ale neznáte pozadí a to by bylo na dlouhé povídání.

Zlatý

Copak o pozvání; já bych tam ani sama nešla. Neumím mluvit na kameru, v televizi vypadám děsně blbě a nevidím důvod, proč svým zjevem obtěžovat veřejnost. A předvádět se se svýma emocema a příběhama... nevím, přijde mi to možná i malinko nefér vůči těm pozvanejm. Jak k tomu přijdou, že o nich někdo (koho už třeba nikdy nechtěli vidět) něco rozkecá před celou televizní veřejností?
Myslím, že pokud budu někoho opravdu chtít vypátrat a kontaktovat, povede se mi to i bez televize.

Bronzový

Díky některým rodiným příslušníkům bych spíš potřebovala"poštu od tebe"ale někdy až zírám ,že si tam někdo zve člověka kterého neviděl 50let a vůbec si nepřipouští,že by ten dotyčný mohl už zemřít.Jednou jsme si tam chtěli pozvat spolužačku,ale naštěstí se našla sama.Já bych tam asi nešla .

Bronzový

Pokud bych chtěl někoho moc vidět a nenašel bych ho sám, tak ano. Jinak ne :)

Pokročilý

Ne. A ani bych tam sama nešla, kdyby mě tam někdo hledal a zval. Počkala bych si, až to bude v televizi a sledovala to pěkně z bezpečí domova... :) Nevím, možná jsem na to srab, nechat se někým nevím kým zvát do TV a nevědět, co mě čeká...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.