yngeneer

Poznate Vivaldiho melodii?

nazev vivaldiho z tohohle http://www.you­tube.com/watch?v=j0QqKfA­e3Zc ? jenom vim, ze jsem to ve 4 rocnich obdobich nikde nenasel

Odpovědi
petra15

Ano…je to Vivaldi, rekla bych z >L`" èstate:Presto nebo >L inverno:Largo,skve­le…jsem nadsena…, krasny remix…
Doplňuji:
…nikdy bych si nemyslela,ze je v tak nekulturnim narode,jako Ukrajina, neco takoveho mozne…pokud vim,tak tam jezdi na oslech a odpichuji se klacky…,nevim,cim to je,ze jsou tak neschopni…

Sirano

Můžu se zeptat jak si došel k tomu že to je vivaldi? Prošla sem všechny jeho koncerty pro violy a nic. Mám takový pocit, že to minimálně neni od něj.

yngeneer

pro Sirano > mno za A mi ho to pripomina, za B se tenhle Tapolskiho remix vali ruzne po internetu jako Vivaldi DNB apod, a za C i jini interpreti kteri zrovna tuhle cast pouzili, maji v nayvech svzch skladeb vivaldi remix… pokud to neni Vivaldi tak ok… co to teda je?

yngeneer

ve 4rech rocnich obdobich to fakt nikde neni…