Mišule15

Poznáte knihu dle popisu?

Je to kniha, kterou napsala zena, ktera mala rodice vedce nekde v Ekvadoru v pralesech, a kdyz byla mala, tak tam odnekud leteli letadlem, které ztroskotalo a ona jedina prezila, vypravi o tom, jak a ted tam ma nejakou vyzkumnou stanici nebo co, napsala to uz jako stara pani a popisuje tam vsechny ty prihody. Kniha je napsana dle jejiho skutecneho zivotniho pribehu.

Nejlepší odpověď
iceT

Myslíš toto?
http://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/zazraky-se-deji-162890

Frogman

Podle popisu by to mohl být Titanic zkřížený s moderním Robinsonem Crusoem. :D