arygnoc

Poznali by ste ma, keby som mal na aute ŠPZ ARYGNOC?

Nejlepší odpověď
www

Ani tehdy, kdyby tam byl navíc tvůj obrázek z FB co máš zde tak ne.
Neviděl jsem tě v reálu a třeba i tvoje auto může řídit někdo úplně jiný, např. zloděj 😁.

Další odpovědi
marek.29

Jasněže 🙂 ale než to naše „vláda“ odsouhlasí tak už se možná bude lítat v lodích bez SPZ. Tady se radši bude navěky věků uplácet a s prominentníma značkama budou jezdit jenom bohatí papaláši 🙂

vlk samotař

Méno by mi bylo povědomé-nebyla by lepší ta fotka co tady máš.

anonym

Nie, máte viac znakov než určuje vyhláška. Neviem ako v ČR, na Slovensku za platbu by ste takú značku mohli mať. Ale riskovali by ste zvýšenú pozornosť polície a rôznych nekalých živlov. Samopaly rachotia, guľky lietajú.

Damiana

Na espézetky nekoukám. Spíš na řidiče. Jestli vypadáš tak, jako na avataru, myslím, že bych tě nepřehlédla. 🙂