poznala jsem kluka…

Poznala jsem kluka na obede, on tam utíral talíře pak tácy apod.vždycky se na me koukal i ja na nej protože byl tak sladkej že se to nedalo překousnout…
a konečne po týdnu jsem se odvážila se ho zeptat jak se jmenuje..a on mi odpovedel že se to neříka..a zasmál se tak jakože aby nevypadalo že me je to líto tak jsem se zasmala a odešla…Furt me mrzí že nevim jak se jmenuje..:/// jen netušim proč se na me celou dobu koukal a pak ani jmeno neřekne…to jsem mu už asi lezla krkem ne že me to jmeno neřekl..co myslíte??,'(

Nejlepší odpověď
Damiana

Já myslím, že se tě normálně stydí. Kluci jsou totiž také pěkné stydlivky a když se jim holka líbí, bojí se, aby se před ní nějak neztrapnili. Třeba i svým jménem. Možná si myslí, že by se ti nelíbilo. Pokud se jmenuje nějaký puberťák třeba Božetěch nebo Květoslav tak bych to i pochopila… Ale někdo se stydí i za obyčejné jméno. A co teprve za příjmení. Možná si myslel, že se ti má představit celým jménem a to už teprve může být něco.
Měla ses ho zeptat, proč se To neříká. Ostatně, to můžeš klidně ještě udělat. Teď už se znáte a tak se jistě dáte znovu do řeči. Pro správnou holku ale snad není tolik těžké si jeho jméno zjistit (a nejen to … 🙂

Další odpovědi
hanulka11

možná chce být dýl utajenej – flirtuje s tebou:D:D:D chce, abys ho dobývala …někteří takový jsou

led

Pýtala si sa ho tou správnou rečou – česky? Nepomýla si sa a oslovila ho ukrajinsky? Niekedy sa to stane, chystáš sa, opakuješ si tie správne slová, aby si sa nepomýlila, celá horíš a keď ho oslovíš, nevieš čo povedať.
Spomínam (už len spomínam), to boli krásne časy mladosti, prvé lásky…