Pozná zvíře vedené na porážku, co jej čeká?

Pozná zvíře vedené na porážku, co jej čeká? Nemusí to být jatka.Třeba starý,nemocný pes?
Obecně.Pozná zvíře,že přišel čas?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Prý to poznají,říká se že vepři zvláště.Myslím si že je chyba říkat že člověk je nejdokonalejší tvor.Zvířata poznají blížící se přírodní katastrofu narozdíl od člověka.Kdo ví co si zvířata myslí.Člověk ztratil vazbu na přírodu a svým způsobem zdegeneroval.Tot můj názor a nikomu ho nevnucuju.

Další odpovědi:

Zlatý

Pes určitě vycíti pokud se ho člověk bojí, ale to bude asi spíše díky jeho velmi citlivému čumáku.
Kdysi jsem při exkurzi na jatkách viděl jak stála v řadě u linky teleta a to první o pauze se jako blbec mazlilo a olizovalo porážecí pistoli. Brr, ještě dnes mě je nanic. Bylo mladé, nevím. Dva dny jsem nejedl maso.

Zlatý

Mé zkušenosti jsou takové, že zvířata mají vyvinutou intuici a hodně toho vycítí. Aspoň ty, co mám doma, tak jo :-).

Bronzový

Zvířata určitě vycítí, že se blíží jejich konec. Když jsem musela před lety nechat utratit svého nevyléčitelného pejska, tak přestože byl už zcela apatický, tak při té "smrtící" injekci ještě stačil kousnout veterináře. :-( Pro mě dodnes moc smutná vzpomínka.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 647
Zlatý beer 514
Zlatý annas 512
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.