Lidunika

Pozná někdo dle části textu, co je to za písničku a kdo ji zpívá a hraje?

Písničku jsem již několikrát slyšela na Leonardu, bohužel ji nemohu identifikovat, zkoušela jsem ji hledat podle částí textu, což se mi u spousty písniček daří, u téhle nikoliv.

Zpívá se v ní o tom, že „někdo“ rád rovná věci do komínků a že je komínkář. Také že nerad žije v bordelu a že má rád čisto. Stylem mi písnička připomíná mandrage. Ale myslím že to mandrage není. Zpívá mužský hlas.

Asi to není moc indicií, ale pokud to někdo identifikuje budu moc ráda. Děkuji předem.

Nejlepší odpověď
barnajka

Tipovala bych to na kapelu „Tata Mia“ a písničku „Komínkář“.
Na Bandzone mají kluci profil, několik jejich písniček si tam můžeš přehrát – vč. Komínkáře ;)
http://bandzo­ne.cz/tatamia