tatanka

Povezu mojí manželku do lázní Vráž u Písku. Prosím máte někdo zkušenosti,tipy atd. Děkuji

Doplňuji:
KOLE, DĚKUJI, ALE MYSLEL JSEM ZKUŠENOSTI S LÁZNĚMI A NE S POLICIÍ.

Odpovědi
jmhad

Takové komorní,žádné Karlovy Vary či Mariánky a podobné kolonády s haldou hotelů a cizinců.Dalo by se říci „vesnice“.

Michal Kole

Zadej si trasu třeba do mapy.cz a
pak se podívej na oficiální stránku http://aplika­ce.policie.cz/do­pravni-informace/ dopravních nehod

na mapě na mapy.cz i vidíš jestli je poblíž silnice kterouá pojedeš nějaká benzínka, obchodní centrum, …

Doplňuji:
Omlouvám, seVaší otázku si může každý vyložit po svém, protože je psaná moc obecně.

Bohužel zdejší engine neumožňuje editaci, doplnění když Vás něco „napadá“ průběžně.