Povedl se vám někdy dvojsmysl? Podělte se :)

Já jednou řekla: Dělala jsem to o dveře, je to lepší než o stěnu protože pak tam nemáte fleky (dělala jsem most s pomocí stěny za sebou :) ). No kámoši se smáli :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

no jéje, a kolikrát. Naposledy dnes - učil jsem angličtinu v jedné pokročilé skupině a narazili jsme na slovo "cavity" (dutina a též zubní kaz). Skupina sestávala ze dvou žákyň, ani jedna toto slovo neznala, tož ve snaze napovědět povidám: "Cavity má vlastně stejný slovní základ jako 'cave' - jeskyně. No a kterejpak orgán vám připomene jeskyňky...?"
Studentky lehly smíchy, nicméně přísahám, že jsem měl na mysli zuby a zubní kazy - pro zuby zkažené skrznaskrz výraz "jeskyňky" občas v rodině používáme. Ony prej nikdy :{D>

Další odpovědi:

Zákaznici při nakládaní zboží do kufru, jsem řekl: "Netahejte se stím! Počkejte já Vám to tam hned šoupnu. " A další spustu dvojsmyslu se mi povede, ale ten se mi povedl asi nejlíp, nebo: "Jak velký váleček potřebujete? Myslíte, že se Vám tam ten velký váleček vejde?"

Stříbrný

ať se již povedl či ne, říkám dvojsmysly asi dvakrát-50 denně-co mě těch 5 let strávených na internetu nenaučilo :3
toto je jeden z těch slabších, také mám podobný, ale je to tedy kámošův vynález ještě z dob, kdy jsem byl školou povinný-"už tě mařka někdy honi*a?" přičemž jsou tři výrazy pro mařku- 1. dívka, 2. marihuana, 3. náš kamarád, který měl příjmení Mařka.
Jak vás může marihuana honit zjistíte, až natrevíte na nějakej "šit" a začne vám kručet v břichu, následně v podbřišku a následně už vám bude kručet naprosto všude na WC.

Bronzový

Jo, kámošovi se jednou ztratilo víčko od pera a já jsem měla pero rozbité, a tak nás napadlo, že mu to moje víčko půjčim. Jenomže on měl jiný druh toho pera a to víčko se na něj nevešlo, takže já jsem se ho tam snažila narvat a přitom jsem řvala: "Nevejde se to tam! Je to moc veliký!"
Nebo když jsem byla malá, tak jsem si z plastelíny uplácala v restauraci takového panáčka a udělala mu placatý nožičky, takže měl rovnováhu. Takže po celé restauraci: "Jéééééé!!!! A on mi dokonce i stojííí!!!"

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 859
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.